O Bradbury.cz

Daniel DočekalBradbury.cz jsou na jedné straně osobní stránky, na druhé straně informační zdroj týkající se sociálních sítí (zejména Facebooku).  Množství návodů, tipů a triků zveřejněných na www.pooh.cz tak v průběhu prosince 2010 dostalo nový domov.

Pokud se ptáte proč zrovna Bradbury.cz, tak odpověď je jednoduchá – autor a provozovatel používá na Facebooku jméno Daniel Bradbury Dočekal. A po zhruba dvou týdnech přemýšlení nad tím na jakou doménu umístit web věnující se Facebooku nedokázal přijít na nic lepšího. Zejména proto, že odmítám provozovat web na doméně, která jakkoliv “parazituje” na slovech Facebook, Face či FB. A také proto, že skoro všechny jakkoliv použitelné domény jsou dávno rozebrány. A tak vzniklo www.bradbury.cz

S Rayem Bradurym jsem se setkal už jako malé dítě. 451 stupňů Fahrheita a Marťanská kronika byly těžké a zvláštní čtení. A má posedlost science fiction, fantasy a horory nezmizela a drží mě už dobré čtyři desítky let. A Ray Bradbury si zaslouží dík a obdiv.

Kontakt

Daniel Bradbury Dočekal
daniel(z)pooh.cz
+420-776-786-118

Internet

Facebook profil : www.facebook.com/Daniel.Docekal

Twitter : www.twitter.com/MedvidekPU

LinkedIN: www.linkedin.com/in/danieldocekal

Blog: www.pooh.cz

Prezentace: www.slideshare.net/MedvidekPU/

Fotografie: lousyanne.deviantart.com

Další weby: www.JustIT.cz, www.BookZ.cz, www.FeedIT.cz

Stručné Bio

Daniel Dočekal je internetový publicista, zakladatel internetového magazínu Svět Namodro, jeden z vlastníků agentury M.I.A. (později koupené Českým Telecomem). V Českém Telecomu Daniel Dočekal zůstal a vytvořil portál Quick.cz. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz).

Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz a jako konzultant několik let pracoval například pro Proximity Prague, Microsoft ČR či pro Ringier ČR, kde se pokoušel o rozjezd Gutenberg.cz, e-knižního obchodu a portálu. V současnosti působí jako šéf pro strategie a obsah v Tiscali Media, a.s., provozovateli portálu Tiscali.cz a řady dalších webů.

Většinu současných aktivit věnuje sociálním sítím, webdesignu, tvorbě obsahu, novým médiím, reklamě a internetovému marketingu. Čerstvé aktivity zahrnují spuštění www.bookz.cz, www.feedit.cz a www.justit.cz či redesign www.tiscali.cz.

Comments Closed